Najnowocześniejszy Druk Cyfrowy
w Koninie

Druk cyfrowy – czyli jak wygląda drukarnia w XXI wieku

Ścisła współpraca z największą korporacją zajmującą się drukiem cyfrowym - firmą Konica Minolta, pozwoliła nam umocnić się jako lider druku cyfrowego na rynku konińskim. To dzięki bezproblemowej obsłudze, oraz gwarancji jakości możemy drukować dla Was - szybko, perfekcyjnie i przede wszystkim bezproblemowo.

AccuroPress C3070

Nasza najnowsza maszyna przeznaczona do przemysłowego druku cyfrowego. Najnowocześniejszy sprzęt na rynku połączone z kalibracją spektofotometrem gwarantuje powtarzalność barw oraz nasycenie, a umowa serwisowa z firmą Konica Minolta daje gwarancję jakości!

Bizhub Pro C6000L

Maszyna z generacji profesjonalnej drukarki przemysłowej. Najbardziej dopracowany sprzęt pod względem hardwarowym. Idealne połączenie z programem Command WorkStation powoduje że cała praca jest przyjemnością, a klient oczekujący jakości jest zawsze zadowolony


Bizhub Pro C6500e

To nasza najstarsza drukarka cyfrowa. Możemy o niej powiedzieć tyle że znamy w niej każdą śrubkę. Dlatego druk na niej jest nadal tak dobry - nie ma sytuacji w których nie poradzilibyśmy sobie z drukiem materiałów trudnych lub nietypowych. To ona jest na pierwszej linii boju!

Bizhub C652

Maszyna do druku czarno-białego. Niezawodna, szybka, a przy tym jakościowo nie do zastąpienia. Z ręką na sercu możemy zagwarantować że wszystkie wydruku spełnią państwa oczekiwania!

Bizhub C554

Biurowy druk kolorowy - od prezentacji przez kolorowe instrukcję bindowane. To właśnie ta drukarka. Idealny balans pomiędzy jakością a ceną.

Dzięki drukowi cyfrowemu – szybko, tanio i w najlepszej jakości możemy drukować w mgnieniu oka!